NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

BLOGI

 • Podróżowanie z dziećmi - świątynie w Japonii.

  Świątynie to poważny temat (dla dorosłych). Dzieci podróżując widzą to trochę inaczej. Nasza podróż pokazuje jak te ważne tematy widzi 4 latek (film) a jak widzimy to my (tekst).

 • Czy warto podróżować z dzieckiem?

  Są rodzice, którzy myśląc o wakacjach, w pierwszej kolejności rezerwują termin u Babci, by podrzucić dziecko. Są też tacy, którzy nie wyobrażają sobie podróży bez pociech. Która droga jest lepsza? Pomyślmy.

 • Podróżowanie z dziećmi - wyjazd do Tokio z czterolatkiem.

  Podróżowanie z dziećmi to wyzwanie. Ale można to robić, można to robić to z pasją i czerpać z tego moc satysfakcji. Czy można pojechać z czterolatkiem do Japonii? Można. Czy można wrócić wypoczętym? Zobaczymy. Zaczynamy więc.

 • Czy Chorwację da się pokochać? O jednych z najgorszych wakacji mojego życia, a na pewno ich początku

  To nie była miłość od pierwszego spojrzenia, ani nawet od drugiego. Mieliśmy pojechać w Alpy Julijskie, a tymczasem wylądowaliśmy w Chorwacji. Byłam załamana.

 • Z pamiętnika rodzinnych wakacji. Urlopowe wydatki.

  Uwielbiam wakacje! Dla mnie to czas odpoczynku, podróżowania, niewyprasowanych rzeczy, wyłączonych budzików, nadrabiania zaległości książkowych… Szkoda tylko, że wakacje to też niesamowity pożeracz gotówki. A wakacje z dziećmi to już w ogóle niezły wydatek. Zgodzicie się ze mną?

 • Spacer – wolność, dobre samopoczucie i zabawa

  Krok za krokiem, dla zdrowia, dla przyjemności. Spacerowanie jest jak czarodziejska walizka, z której każdy wyjmuje, co chce: trasa, tempo, towarzystwo - wszystko to zależy od Ciebie i jest dostępne zupełnie bezpłatnie. Wbrew popularnemu przekonaniu, miejski spacer nie musi się ograniczać do parków albo deptaków. Oto kilka propozycji dla miejskich spacerowiczów; i dla tych, którzy wierzą, że droga jest celem, i dla tych, którzy szukają urozmaicenia tej prostej aktywności elementami gry i zabawy.

 • mam pomysł na biznes *

  Mam pomysł na biznes! * nie łatwy biznes, ba! jeden z najtrudniejszych, bo zakłada współprace z dziećmi i ich rodzicami … Mam pomysł na biznes i oddam go w dobre ręce… otóż: jestem z miasta, moje dzieci są z miasta, moja rodzina jest z miasta. nie mam nikogo bliskiego na wsi....