9-latka "zniszczyła" siostry Godlewskie. Jej nagranie pobija sieć

Film 9-letniej Nadex o siostrach Godlewskich hitem sieci.
Film 9-letniej Nadex o siostrach Godlewskich hitem sieci. screen YouTube
Siostry Godlewskie zdobyły popularność w grudniu ubiegłego roku, gdy zamieściły na swoim kanale na YouTubie cover piosenki "Pada śnieg". Film wyświetlono prawie 3 miliony razy, a siostry Godlewskie szybko zostały ulubienicami mediów i internautów. Niestety, w ich przypadku sprawdza się powiedzenie, że nieważne, jak mówią, ważne, żeby mówili. Choć o talencie Godlewskich i ich operacjach plastycznych powstało już wiele filmów i artykułów, nikt nie podsumował ich tak celnie, jak... 9-letnia dziewczynka.

– Siostry Godlewskie – na pewno znacie. Jeśli nie, to one śpiewają. To znaczy nie śpiewają, tylko próbują. I wątpię, że mają chłopaka – mówi w filmie Nadex. – Słuchajcie, ja nie jestem jakimś muzykiem, ja się nie znam, ale one tym bardziej – dodaje.

Na filmie Nadex słucha sióstr Godlewskich śpiewających "Pada śnieg", choć, jak sama przyznaje, trudno to wytrzymać. Zdaniem dziewczynki Godlewskie są popularne tylko dlatego, że wszyscy się z nich śmieją, a tak naprawdę nikt nie bierze ich występów i talentu na poważnie.
Chociaż dziewczynka nagrała film o siostrach Godlewskich już w styczniu, dopiero teraz została zauważona przez innego youtubera, posługującego się pseudonimem Dominik #ANDR. Dominik był pod wrażeniem, że 9-latce w jednym filmie udało się tak celnie podsumować karierę Godlewskich i ich umiejętności wokalne.
W jednym z filmów zamieszczonych na YouTubie 9-latka przyznała, że chciałaby być popularna. Dzięki filmowi o siostrach Godlewskich ma na to spore szanse – nagranie wyświetlono prawie 270 tys. razy, a kanał Nadii ma już 16 tys. subskrypcji.

Myślicie, że Nadex ma szansę pobić rekord sióstr Godlewskich?
Trwa ładowanie komentarzy...