Pokazała, jak karmi dziecko, inni wypunktowali jej błędy. Dlaczego matkę zalała fala krytyki?

facebook.com/DailyMail
Twoje dziecko nie chce jeść? Stresujesz się, gdy nadchodzi pora karmienia, bo kojarzy ci się tylko z pluciem, krzykiem i histerią? Ta mama znalazła na to sposób. Czy jednak aby na pewno bezpieczny?

Nagranie udostępnił serwis "Daily Mail". Na krótkim filmie widzimy mamę, która karmi swoje dziecko. Maluch leży na poduszce i ogląda bajkę, która puszczona jest na zamontowanym na czole kobiety telefonie. Niby zwykły widok, jednak w komentarzach wybuchła prawdziwa burza.W czym problem?
Pomimo tego, że dziecko nie krztusi się czy nie wygląda na niespokojne, na matkę wylała się fala krytyki. Komentujący zwrócili uwagę, że pozycja leżąca jest niewłaściwa dla dziecka w tym wieku i nie powinno być karmione w taki sposób. Inni dodają również, że niemowlę jest zbyt małe na stałe pokarmy, a dodatkowo mama robi to niejako siłowo - rozchyla usta malucha. Największe oburzenie wzbudził jednak telefon: rodzice uznali, że lepiej z dzieckiem rozmawiać, śpiewać czy zabawiać niż "podłączać do smartfona". Kolejni poszli o krok dalej i już zastanawiają się, jakie konsekwencje dotkną dziecko w przyszłości w związku z wychowaniem w towarzystwie elektroniki.

Komentujący polecają kobiecie "szkolenie z rodzicielstwa", nazywają ją nieodpowiedzialną i jasno wskazują, że według nich ten film nie jest ani śmieszny, ani błyskotliwy.

Co myślicie po obejrzeniu nagrania? Zgadzacie się ze słowami krytyki?


Źródło: Daily Mail
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...