Sonia Bohosiewicz namawia do nietypowej zabawy. Jesteście na nią gotowi?

Aktorka namawia wszystkich do podjęcia wyzwania, mówcie codziennie sobie i innym 3 komplementy.
Aktorka namawia wszystkich do podjęcia wyzwania, mówcie codziennie sobie i innym 3 komplementy. Zrzut z ekranu/Facebook/Sonia Bohosiewicz
Na swoim fan page’u aktorka przyznała się, że o ile zawsze chętnie służy innym dobrą radą, to ma problem z wykonywaniem jednej niezwykle ważnej czynności.

Sonia Bohosiewicz jest znaną i lubianą aktorką. Na swoim fan page’u często wchodzi w interakcje z fanami informując ich o ważnych wydarzeniach ze swojego życia zawodowego, chroniąc jednak życie osobiste. Tym razem postanowiła poruszyć temat, który dotyczy obu tych stref i z pewnością znany jest wielu osobom, które mają taki sam problem z mówieniem komplementów innym, jak ona.
Sonia Bohosiewicz

Taka myśl mnie naszła: muszę się Wam przyznać, że lubię udzielać rad, taka moja cecha osobista... Tak będziesz miała lepiej! Tą sobie weź! Ja Ci to przyniosę! To będzie najlepsze! Oczywiście przy tym nie siedzę na kanapie, wskazując palcem, a angażuję się cała, oddaję, załatwiam, pomagam.

Doszło do mnie, że bardzo rzadko (prawie nigdy) nie chwalę. Tak po prostu. Bez podtekstu: fajne, ale jakby coś tam, to byłoby fajniejsze.

Sama dostałam pochwałę wczoraj, piękny komplement i ucieszyłam się jak dziecko (i to takie z ostatniej ławki). Czyli ile we mnie niepewności, niedogłaskanego bajtla, który nadal myśli, że to, co ma jest na wyrost.

Dziękuje Ci @ostaszewskamaja_official

Chwalmy innych !!!Mówmy komplementy!!!

Zadanie: powiedzieć dziś 3 komplementy innym!!! I 3 komplementy sobie do lustra!!!

Taka myśl mnie naszła: muszę się Wam przyznać, że lubię udzielać rad, taka moja cecha osobista... Tak będziesz miała...

Opublikowany przez Sonia Bohosiewicz na 11 października 2017
Zadanie, które postanowiła zlecić zarówno samej sobie, jak i innym, jest paradoksalnie zarówno proste i jak niezwykle trudne. Okazuje się, że ludzie wcale nie mają w nawyku chwalić innych, choć sami tego oczekują.

Ludzie często, gdy zauważają u kogoś dobre i warte pochwalenia zachowanie nie informują o tym albo z zazdrości, albo ze zwykłego zapominalstwa. Szkoda, bo kilka miłych słów może przynieść nieoczekiwaną radość i sprawić, że wzmocnimy czyjeś poczucie własnej wartości. Dobro powraca, więc gdy usłyszycie coś miłego, powiedzcie też komuś, jak pięknie wygląda i doceńcie jego pracę i starania.

Podejmiecie wyzwanie? 3 komplementy każdego dnia dla innych, jak i dla siebie. Zacznijcie od teraz. Oznaczcie 3 osoby i powiedzcie im, za co ich lubicie :-)
źródło: Sonia Bohosiewicz
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE