Rodzice, nie odwracajcie się! Jeden z najbardziej przejmujących spotów, jaki zobaczycie

Kampania skierowana do rodziców odnośnie niebezpieczeństwa w czasie podróży.
Kampania skierowana do rodziców odnośnie niebezpieczeństwa w czasie podróży. Zrzut z ekranu/BRD24
Konsekwencje błędnych decyzji i retrospekcja. Każdy rodzic powinien to zobaczyć.

Czasem wystarczy chwila nieuwagi, roztargnienia i może dojść do najgorszego. Podróżowanie z dziećmi wymaga od kierowcy maksymalnego skupienia i nie może sobie pozwolić na to, by dziecko go rozpraszało.

Wiele osób narzeka, że dzieci w aucie czasem stają się nieznośne, grymaszą, kłócą się, albo wymagają natychmiastowej pomocy. Rodzice odwracają się do nich, starając się poświęcić im choć minimum uwagi, zamiast skoncentrować się na drodze. Wtedy właśnie tracą czujność i mogą stać się sprawcami wypadku albo jego ofiarami.

Spot, który został przygotowany przez RSA jest ogromnie przejmujący. Twórcy kampanii postanowili w sposób niezwykle wymowny pokazać nam, jak chwila nieuwagi w czasie jazdy może mieć dramatyczny wpływ na dalsze nasze życie. Poznajemy bohaterkę spotu jako starszą panią i wraz z nią podążamy śladem jej wspomnień, niezwykle bolesnych i traumatycznych.
Nie oglądaj się na dziecko

Niektorzy twierdzą, że spot RSA dużo bardziej wzrusza niż ten ostatni z polskiej kampanii. Jak uważacie? #dziecko #wypadek #kampanie #edukacja #brd #brd24

Opublikowany przez brd24.pl na 25 sierpnia 2017
Każdy rodzic podróżujący z dziećmi powinien zobaczyć ten film.
źródło: BRD24
Trwa ładowanie komentarzy...