Co jest nie tak ze zdjęciem Natalii Siwiec z dzieckiem? Matki wytykają jej błąd

Natalia Siwiec z dzieckiem.
Natalia Siwiec z dzieckiem. Instagram/nataliasiwiec.official Zweryfikowano
Opublikowała zdjęcie z podpisem: „Tylko druga mama zrozumie”, ale zamiast zrozumienia, został wytknięty jej błąd.

Natalia Siwiec pochwaliła się zdjęciem ze swoim maleństwem na Instagramie. W opisie czytamy: „Nasz Minion. Kocham ponad życie ! Polecam ! Najpiękniejszy czas ! Tylko druga mama zrozumie”.

Piękna mama z tulącym dzieckiem w ramionach zyskała niemal natychmiast ponad 50 tys. polubień i zrozumienie wielu mam, które wyrażały w licznych komentarzach (jest ich ponad 700). Wśród zachwytów nad idealną figurą młodej mamy, podejrzeń o korzystanie z usług surogatki, pytań o sposób uniesienia włosów przy nasadzie, znalazły się też uwagi dotyczące sposoby trzymania dziecka.
Komentarze z Instagram

Pozycja pion, dzieciątko jakby na baczność stało, owszem można nie przytrzymać dziecku główki, ale ciało mamy wówczas powinno być odchylone do tyłu, w pozycji pół leżącej. Tak trzyma się lalkę w filmie klasy B"

"Czemu nie trzymasz za główkę? Masakra"

”Takiego małego dzieciątka się nie pionizuje! !!!!! Poczytaj o tym Natalia, jakie są potem tego skutki. Najlepiej nosić dziecko w pozycji leżącej na brzuszku lub plecach puki samo nie umie siedzieć. Polecam wizytę u fizjoterapeuty rehabilitanta w celu kontroli oraz każdy powie ci, czym to grozi. Dziecko ma za słaby kręgosłup, by je pionizować”

Internet niemal natychmiast wyłapuje błędy celebrytów. Tak było w przypadku Ani Lewandowskiej (To niebezpieczne dla dziecka – ostrzegają lekarze. Lewandowscy o tym nie wiedzą?), teraz fala krytyki spadła na Natalię Siwiec.Fanki Natalii natychmiast zareagowały na zarzucanie młodej matce błędu: „o rany i te rady porady złotych matek! Przecież to do zdjęcia tylko a poza tym, to jest bardziej przytulanie niż pionizowanie”.

„Kochająca matka wie, co jest najlepsze dla swojego dziecka” - tłumaczą celebrytkę użytkowniczki Instagrama.

Faktem jest, że ocenianie świeżo upieczonych mam przychodzi ludziom z niezwykłą łatwością, zawłaszcza, jeśli są to znane osoby.
Trwa ładowanie komentarzy...