Ojciec opublikował zasady spotykania się z jego córkami i zachwycił tysiące osób

Ojciec opublikował ważne słowa dotyczące randkowania z jego córkami.
Ojciec opublikował ważne słowa dotyczące randkowania z jego córkami. Zrzut z ekranu/facebook/Love what matters
Dla wielu ojców czas, kiedy córeczki zaczynają chodzić na randki, jest trudnym okresem. Warto jednak podejść do tego z poczuciem humoru, ale i rozsądkiem.

Ten ojciec zaskoczył wszystkich
Moja mała córeczka zaczyna się z kimś spotykać, czy na pewno jest bezpieczna? – takie pytanie spędza sen z powiek wielu ojcom. Troszczą się o swoje dziewczyny i trudno im znieść myśl, że jakiś mężczyzna może skrzywdzić ich najwspanialsze księżniczki. Wiele zabawnych historii z udziałem zaborczych ojców już słyszeliśmy. Ostrzeżenia, zabawne memy, próby zastraszania — to wszystko już było. Ten tata zaskoczył nas jednak swoim podejściem do sprawy, bo mało tego, że okazał duże zaufanie do swoich córek, to jeszcze wyraźnie wskazał, że to ich zasad mają słuchać przyszli partnerzy.
J. Werren Welch

Będziecie musieli zapytać moich córek, jakie są ich zasady. Nie wychowywałem moich małych dziewczynek na kobiety, które potrzebują tatusia, żeby ktoś traktował ich z szacunkiem. Musicie je szanować, a jeśli tego nie zrobicie, to ostrzegam, że nie potrzebują mojej pomocy, by pokazać wam, gdzie jest wasze miejsce.

Powodzenia panowie.

"Rules for dating my daughters: You'll have to ask them what their rules are. I'm not raising my little girls to be...

Opublikowany przez Love What Matters na 8 września 2017
Kobiety radzą sobie dziś same!
Dlaczego ta wiadomość zachwyciła tak wiele osób? Bo dotychczas panowało przekonanie, że płeć piękna jest słabsza, nie radzi sobie w trudnych sytuacjach i potrzebna jest im pomoc oraz opieka mężczyzn. Tylko gniew ojca mógł odstraszyć zawodników starających się o rękę córki, nie wykazujących się odpowiednimi cechami charakteru, jak i planami na dalsze życie.

Ten post, w sumie tak bardzo zwyczajny jest kwintesencją tego, jakie są dziś kobiety. Mądre, świadome swoich praw i wybierające partnerów rozważnie. Potrafią zadbać o siebie, o ile rodzice pozwolą im żyć po swojemu, licząc, że lata nauki przyniosą oczekiwane efekty. Ojciec, który nie ingeruje w dorosłe życie swoich dzieci, to rozsądny mężczyzna, który wie, że każdy człowiek ma prawo popełniać błędy. Zaufanie, że przekazane mądrości i wartości zaprocentują, to podstawa dobrych relacji pomiędzy rodzicami, a dziećmi.
źrodło: Love What Matters
Trwa ładowanie komentarzy...