Stworzył rewolucyjne ubranie. Dobre dla dziecka od 4 do 36 miesięcy!

Ubranie, które rośnie z dzieckiem.
Ubranie, które rośnie z dzieckiem. Instagram/petit.pli
To się nazywa oszczędność. Ubrania są dobre zarówno dla 4-miesięcznego dziecka, jak i dla przedszkolaka.

W ciągu pierwszych 3 lat życia kupujemy dziecku ubrania minimum w 7 różnych rozmiarach. A gdyby tak jedno ubranie pasowało zarówno dla półrocznego dziecka, jak i przedszkolaka? Zobaczcie niezwykłą kolekcję dziecięcych ubrań.

Clothes that grow with your child. #petitpli #rcashow2017 #rcashow

Post udostępniony przez Petit Pli - Clothes That Grow. (@petit.pli)

Odzież Petit Pli rozciąga się, aby dopasować się do dzieci, gdy rosną. Linia odzieży dla dzieci zaprojektowana przez absolwenta Royal College of Art, Ryan Mario Yasin, posiada system plis, który pozwala na dopasowanie ubrania do dzieci w różnym wieku.
Yasin kupując ubrania dla swojego siostrzeńca wpadł na pomysł stworzenia Petit Pli.

Wykorzystał swoją wiedzę z zakresu inżynierii lotnictwa, aby opracować zestaw fałd, które pozwolą, aby ubrania "rozpakowywały się", gdy się je pociągnie. Dzięki temu rozciągają się, powiększają wraz ze wzrostem dziecka.
Kolekcja posiada ubrania odporne na wodę i wiatr, dopasowane do dzieci w wieku od 4 do 36 miesięcy. W tym okresie dzieci przechodzą przez siedem rozmiarów odzieży.
Projektant ma nadzieję, że przez stworzenie odzieży, która starcza na dłużej, pomoże zmniejszyć ogromną ilość odpadów wytwarzanych przez przemysł odzieżowy.
Twórca za projekt Petit Pli otrzymał nagrodę James Dyson Award (przyznawaną studentom i absolwentom w Wielkiej Brytanii).
Trwa ładowanie komentarzy...