Sesja ciążowa z 20 tys. pszczół sprawi, że wstrzymasz oddech. Zrobiła to dla oryginalnych zdjęć

Chciała mieć nietypowe ciążowe zdjęcia.
Chciała mieć nietypowe ciążowe zdjęcia. Facebook/Kendrah Damis Photography
Przyszła mama i rój pszczół – brzmi przerażająco i tak też wygląda.

Świat oszalał! Fajna fotka ważniejsza niż zdrowie dziecka? O absurdach, do których posuwają się rodzice, pisaliśmy całkiem niedawno. Ten jednak pobił je wszystkie.

Przyszła mama i 20 tysięcy pszczół – brzmi przerażająco i tak też wygląda. Czego jednak nie robi się, by „wygrać internety”? Emily Mueller, 33-letnia pszczelarka z Ohio wpadła na pomysł oryginalnej sesji zdjęciowej. Ona w zwiewnej sukience, którą zamiast broszki ozdabia rój pszczół. Podobno, by móc "kontrolować" pszczoły, przyszła mama musiała trzymać w ręku niewielką klatkę z uwięzioną w środku królową pszczół. Dzięki temu pozostałe pszczoły zgromadziły się na ciele ciężarnej.

Ever have a once in a lifetime experience?? Well that is what I got when I was hired to do maternity photos for Emily...

Opublikowany przez Kendrah Damis Photography na 29 sierpnia 2017
Fotografka Kendrah Damis, która wykonała te fotografie, nie kryła zachwytu i podziwu dla pomysłowej mamy. Internauci nie kryli zaś oburzenia. Choć zdjęcie udostępniano 11 tysięcy razy, oprócz zachwytu nad pomysłowością kobiety pojawiły się zarzuty lekkomyślności i braku odpowiedzialności. Co myślicie o tych zdjęciach?
Trwa ładowanie komentarzy...