Jakim jesteś typem rodzica, gdy usypiasz dzieci? Ten film da ci odpowiedź

Metod na usypianie dzieci jest wiele. How To Dad wybiera najlepszą.
Metod na usypianie dzieci jest wiele. How To Dad wybiera najlepszą. Zrzut z ekranu/Facebook/How To Dad
Czasem usypianie dziecka to koszmar. Ten film nagrany przez ojca rozbawi was do łez i każdy odnajdzie w nim część swojego życia.

Usypianie dzieci – można napisać o tym wiele poradników. Konkluzja z nich wypływa jedna, każde dziecko jest inne i należy zastosować taką technikę, która sprawdzi się akurat w waszym konkretnym przypadku. Dla jednego przytulenie i poczucie bezpieczeństwa będzie niezbędne, innym wystarczy przygaszone światło i dźwięk ulubionej kołysanki. Są też trudniejsze przypadki, wymagające noszenia na rękach, wożenia samochodem, czytania dziesięciu bajek, albo innych trików znanych tylko rodzicom.

Ten tata, znany jako How To DAD, jest dość "wyluzowanym", a przy tym rozbrajającym ojcem. Stara się on nadawać pewnym czynnościom związanym z dziećmi bardziej zabawne oblicze, niż często jest w rzeczywistości. Koszmar usypiania przemienia na zabawne sytuacje, choć i jemu pewnie czasem rzednie mina, gdy po raz dziesiąty wychodzi na palcach z pokoju i po kilku sekundach słyszy głos dziecka: Tatusiu, gdzie idziesz?
How To Put A Kid To Bed

"How to put a kid to bed. Tag it - that's if your arm hasn't fallen asleep from the lump of child sleeping on it." #LoveWhatMatters Credit: How to DAD

Opublikowany przez Love What Matters na 16 sierpnia 2017
W obliczu wyzwania możesz zachować spokój, być zabawny, groźny, zły, cierpliwy albo po prostu zasnąć przed dzieckiem, co niewątpliwie zmusi go z nudów do zrobienia tego samego. A może wy macie jakieś sprawdzone pomysły na usypianie dziecka? Piszcie w komentarzach.
źródło: Love What Matters
Trwa ładowanie komentarzy...