To może być absolutnie najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

Luna jest podekscytowana widokiem taty w ulubionej bajce.
Luna jest podekscytowana widokiem taty w ulubionej bajce. Instagram.com
Emocje dzieci zawsze są jakby nieco intensywniejsze niż okazywane przez dorosłych. Być może dlatego, że one wszystko przeżywają po raz pierwszy? Bez względu na powód, dziecięca ekscytacja jest czymś, co zawsze chcemy oglądać.

Luna jest pierwszym dzieckiem jednej z najbardziej znanych amerykańskich par celebrytów – piosenkarza Johna Legenda i modelki Chrissy Teigen. Obydwoje są znani nie tylko przez wzgląd na osiągnięcia zawodowe, ale ostatnio również przez bycie jednymi z najbardziej… wyluzowanych rodziców w show–biznesie.

Luna nie pojawiła się w ich życiu przypadkiem, nie była to też łatwa droga. Chrissy długo nie mogła zajść w ciąże i w efekcie poddała się zabiegowi in–vitro. Szczęśliwie się udało i tak od kilku miesięcy Luna rozczula rodziców, a przy okazji tych, którzy ich obserwują.

Trzeba przyznać, ze to nagranie naprawdę rozczula. Mała Luna nie kryje ekscytacji, a ma do niej co najmniej dwa powody. Pierwszym jest to, że jest wielką fanką Ulicy Sezamkowej, a drugim to, że wystąpił w niej… jej tata!

Tylko spójrzcie na te emocje:
Jak pisze Chrissy, kiedy John po raz pierwszy opublikował nagranie Luna nie miała pojęcia czym jest Ulica Sezamkowa. Nagranie powstało bowiem 6 grudnia 2016 roku, kiedy dziewczynka miała niespełna 8 miesięcy:
Trwa ładowanie komentarzy...