Alba pobiła wszystkich metodą na wybór imienia dla dziecka. Zainspirujesz się?

Jessica Alba wystąpiła w telewizyjnym show, w którym zdradziła jaką zasadą kierują się z mężem przy wyborze imion dla dzieci.
Jessica Alba wystąpiła w telewizyjnym show, w którym zdradziła jaką zasadą kierują się z mężem przy wyborze imion dla dzieci. YouTube.com
Nadanie imion dzieciom zawsze jest szalenie ekscytujące. Jedni przez kilka miesięcy przeszukują dostępne możliwości, poszukując inspiracji. Inni wiedzą, jakie imię wybiorą kilka lat wcześniej (tak było w moim przypadku). Powodów i sposobów jest tyle, co przyszłych rodziców…

Teraz jednym z nich podzieliła się popularna aktorka Jessica Alba i z miejsc podbiła serca wszystkich.

To musi być "H"
Po tym, jak miesiąc temu ogłosiła, że jest w trzeciej ciąży, podzieliła się zasadą, jaką ona i jej mąż kierują się przy wyborze dziecięcych imion. Metoda jest unikalna, zabawna i inspirująca.

W telewizyjnym show, w którym wystąpiła jako gość aktorka opowiadała tak – Mój mąż ma na imię Cash. Chcieliśmy, żeby nasze dzieciaki miały nietypowe imiona i z jakiegoś powodu wybraliśmy ostatnią literę z imienia męża, czyli H. Klucz jest więc taki, że imię musi zaczynać się na literę H, mieć jedną lub dwie sylaby no i… istnieć, jako słowo – chwilę póżniej ze śmiechem dodaje, że imię nie może być jednak zbyt specyficzne, żeby dzieci nie czuły się z nim nieswojo, kiedy zaczną dorastać.
Internauci, jak zwykle stanęli na wysokości zadania i profil na Instagramie aktorki zalała fala komentarzy z sugestiami imion. Tym samym siła mediów społecznościowych udowodniła, że bliski jej jest nie tylko złośliwy hejt.

Tak Jessica jeszcze niedawno dzieliła się wielką nowiną o trzeciej ciąży. Obok niej na zdjęciu, dwie córki Honor i Haven (zgodnie z zasadą):
Trwa ładowanie komentarzy...