Głos tej dziewczynki sprawi, że będziesz mieć ciarki – tak jak 4 miliony ludzi

Genialny głos Celine Tam.
Genialny głos Celine Tam. Zrzut z ekranu/Facebook/Tyra Banks
Trudno uwierzyć, by ta młoda osóbka potrafiła tak świadomie operować głosem. Gdyby nie jej dziewczęcy głos, nikt by nie uwierzył, że nie ma jeszcze nawet 10 lat.

Wiele dzieci marzy o sławie, występach w telewizji, czy przesyłaniu uśmiechów do obiektywu kamery. Są to otwarte i pewne siebie małe gwiazdy, które w sposób naturalny wchodzą w świat dorosłych. Trudno im tego zabraniać, jeżeli okazuje się, że mają ogromny talent, który trzeba pielęgnować od samego początku, a ich rodzice świadomie i znając zagrożenia wynikające z tego trybu życia pilnują, by woda sodowa nie uderzyła im do głowy. Gorzej jest w sytuacji, gdy dziecko spełnia marzenia rodziców, jego talent to jedynie wyuczone formułki lub wyćwiczone pozy, a ono samo absolutnie nie cieszy się z występów.

U małej Celine sytuacja wygląda trochę inaczej. Talent z którym się urodziła, jest absolutnie naturalny, a jej śpiew potrafi wzruszyć nawet twardzieli. Anielski głos w połączeniu z dojrzałą intonacją i frazowaniem świadczy, że kiedyś ta mała dziewczynka, przy odrobinie szczęścia, może się stać wielką gwiazdą. Posłuchajcie jej wykonania.

You need to watch Celine Tam! Congrats on getting the #GoldenBuzzer! I am so happy for you!

Opublikowany przez Tyra Banks na 1 sierpnia 2017
Czy jej głos was poruszył?
źródło: Facebook/Tyra Banks
Trwa ładowanie komentarzy...