"Wkurza cię brudne pranie? Schowaj je, nie będziesz musiała patrzeć". Macierzyńskie triki tej matki rozbawią cię do łez

Liz nagrywa filmy, które mają pomóc innym matkom w nabraniu dystansu do macierzyństwa i obowiązków domowych.
Liz nagrywa filmy, które mają pomóc innym matkom w nabraniu dystansu do macierzyństwa i obowiązków domowych. Facebook.com
W sieci mnóstwo jest porad z serii "od matek dla matek. I super, bo znaczna ich część może być bardzo cenna. Jednak w dniu, w którym wszystko jest nie tak, nie mamy ochoty na kolejny idealny obrazek perfekcyjnej matki. W takie dni oglądamy ją.

Liz Meli-Wischman jest matką czwórki dzieci, wszyscy mają mniej niż pięć lat. Niemała gromadka potrafi pewnie dać jej nieźle w kość, ale Liz wydaje się być wyluzowana, a macierzyństwo traktować ze sporą dawką dystansu.

Matczyne poniedziałki
W każdy poniedziałek publikuje film z serii rodzicielskich trików. Wszystkie oznacza hasztagiem #MomSoHardMondays.

Jej ostatnie publikacje to sposoby na ułatwienie sobie życia które powinna naprawdę znać każda matka. Choćby po to, żeby się pośmiać:

LAZY MOM LIFE HACKS. #MomSoHardMondays Share for all the fellow lazy moms out there YouTube versionhttps://youtu.be/Wz7tf6W5Ux4

Opublikowany przez Liz Meli-Wischman na 26 czerwca 2017
Triki, jak żadne inne
W sprytnych trikach znajdują się więc między innymi podpowiedzi w stylu – Kiedy dzieciaki już zasną, połóż ciastka w widocznym miejscu naprzeciw ich pokoju. Kiedy rano wstaną, zamiast cię budzić, wezmą ciastka i uciekną z nimi do pokoju. Ty masz dodatkowy spokój, a one śniadanie – potem dzieli się sposobem na brudne pranie – Pranie wrzuć do kosza, kosz włóż do szafy a drzwi zamknij. Dzięki temu nie będziesz musiała na nie więcej patrzeć! – z przymrużeniem oka Liz dzieli się kolejnymi super radami.

I udowadnia tym samym, że czasem nic nas nie ratuje tak, jak poczucie humoru.
Trwa ładowanie komentarzy...