"Oddawaj auto draniu, ten lekarz jeździ nim do umierających" - apeluje Paulina Młynarska

Paulina Młynarska apeluje, by ludzie pomogli znaleźć ukradzione auto należące do lekarza z hospicjum domowego.
Paulina Młynarska apeluje, by ludzie pomogli znaleźć ukradzione auto należące do lekarza z hospicjum domowego. patrykkosmider / 123RF
Złodzieje nie mają sumienia, potrafią ukraść każde auto, na które mają zapotrzebowanie.

To nie pierwsza tak przykra sprawa, że złodzieje kradną auto osoby bardzo tego potrzebującej. Znaczki, że samochód służy do przewozu osób niepełnosprawnych, czy foteliki świadczące, że w aucie podróżują dzieci, nie robią na nich żadnego wrażenia.

Wczoraj o kolejnej kradzieży głośno zrobiło się za sprawą Pauliny Młynarskiej. Zaapelowała ona do wszystkich, by pomóc odnaleźć auto lekarza Konrada Komara-Czapskiego, które zniknęło z parkingu przed Centrum Zdrowia Dziecka.
Paulina Młynarska
Facebook

Przyjaciele! Pilne! Puszczajcie dalej! Dobry duch ostatnich miesięcy życia mojego taty, nasz wspaniały, przekochany Dr Konrad Komar-Czapski z hospicjum domowego został okradziony pod Centrum Zdrowia Dziecka. Proszę, udostępniajcie. Oddawaj auto draniu! Ten lekarz jeździ nim do umierających!

Jak się okazuje lekarz pracujący w Warszawskim Hospicjum Domowym wykorzystywał samochód, by dotrzeć do chorych i cierpiących ludzi przebywających w domach.

Jeżeli ktoś więc zauważy czarną Mazdę CX9 o numerze rejestracyjnym KNT 05909, niech jak najszybciej poinformuje o tym policję.

Znajdźcie mi skurwiela, który przed ok 30 min ukradł mi Mazdę CX9 sprzed Centrum Zdrowia Dziecka Czarna KNT 05909

Opublikowany przez Konrad Komar-Czapski na 18 czerwca 2017
Udostępniajcie koniecznie, pomóżmy lekarzowi odzyskać auto, by mógł dojeżdżać na czas do nieuleczalnie chorych pacjentów.
Trwa ładowanie komentarzy...