"Spełnione marzenia nie mają ceny". Ten wzruszający spot udowadnia to z wielką mocą

Krótki film o podziękowaniu rodzicom poruszy każdą z was. Ile dali nam nasi rodzice? Zaczynamy to lepiej rozumieć, gdy sami mamy dzieci. Dzień Mamy i Dzień Ojca to idealne momenty na podziękowanie.

A ty pamiętasz o swoich rodzicach?

Ten krótki film poruszy każdą z was. Dzień Mamy i Taty to najlepszy czas, by podziękować za miłość.

Opublikowany przez Mamadu na 25 maja 2017
Kobieta, którą widzisz, ma na imię Marta. Rok temu została mamą. Marta często zastanawia się, co jest najważniejsze dla jej dziecka — miłość, beztroska zabawa, a może umożliwienie córce codziennego odkrywania świata, bez ograniczeń, bez wkładania w szablony. Stara się, pozwolić swojemu dziecku na bycie małym odkrywcą. W trakcie jednej z takich zabaw trafia na atlas, w którym widnieje narysowany ołówkiem przed laty przez jej mamę obraz Indianina. To impuls, który kieruje tory jej wyobraźni w kierunku wspomnień z dzieciństwa.


Przenosimy się wraz z nią do lat 80. Możemy obserwować jej radosną, swobodną zabawę z rodzicami. To oni podróżowali wraz z nią palcem po mapie, bo na prawdziwe podróże nie było ich stać. Nie zrealizowali swojego marzenia, bo stawiali potrzeby dziecka ponad własne. Z pewnością to rozumiecie.

A wy podziękowaliście już swoim rodzicom?

Artykuł powstał we współpracy z Bella Baby Happy

Trwa ładowanie komentarzy...