Siła nie ma rozmiaru ani płci! Oto film, który udowadnia, że matki są dla dzieci najlepszym przykładem

Wychodzenie ze społecznie narzuconych ról to duże wyzwanie i wspaniała lekcja niezależności dla młodszych pokoleń.
Wychodzenie ze społecznie narzuconych ról to duże wyzwanie i wspaniała lekcja niezależności dla młodszych pokoleń. YouTube.com
Oto film o kobietach, które nie boją się ubrudzić i podążać za swoimi pasjami, stając się tym samym najlepszym przykładem dla swoich dzieci.

Marka odzieży roboczej ze Stanów zrobiła to naprawdę dobrze. Zamiast podążać za stereotypowym obrazkiem ubrudzonego smarami silnego mężczyzny, w nowym klipie pokazała równie silne kobiety, podkreślając dodatkowo ich niezwykłe role matek.

"Przypomina mi ciebie mamo"
W wideo narratorem jest dziecięcy głos, który zwraca się do swojej mamy w słowach:
Treść wideo

Uczyliśmy się dziś o Rózi Nitowaczce (amerykańska ikona kultury, symbolizująca kobiety pracujące w amerykańskich fabrykach, przyp. red.). Nauczycielka powiedziała, że ona potrafiła zbudować i naprawić dosłownie wszystko. Że podbiła świat. Przypomina mi Ciebie, mamo. Ty nie boisz się niczego. Sprawiasz, że czuje się, jak najszczęśliwsza dziewczynka na świecie. Kocham Cię mamo.

Siła nie ma płci ani rozmiaru
Kobiety, które uczą swoje dzieci, że siła występuje we wszystkich rozmiarach i w każdej płci. I że jeżeli one same będą tego chciały, mogą być kimkolwiek! Reklama udostępniana przez internautów na całym świecie ma przypominać o tym, że szczególna wdzięczność należy się matkom, które swoją siłę przekazują kolejnym pokoleniem i dają im przykład pokonywania celów pozornie niemożliwych do osiągnięcia. Brawo!
Trwa ładowanie komentarzy...