Sposób na poranne fochy przed lustrem: ta sukienka i nasze podpowiedzi

Fot. 5.10.15.
“To” miało się zacząć dopiero w okolicach gimnazjum. Kwestie typu: “Ubierz się jak człowiek” planowałaś zacząć ćwiczyć dopiero za kilka ładnych lat. Wyobrażałaś sobie, że do tego czasu wybór bluzeczek i sukieneczek będzie głównie twoją domeną - kilkulatka co najwyżej od czasu do czasu lekko skrzywi się na ten czy inny fason lub kolor i tyle. Niestety, rzeczywistość po raz kolejny zaskoczyła rodziców.

Jeśli twoja kilkulatka niespodziewanie wcześnie wyrobiła sobie gust w kwestii ubrań i codziennie rano głośno go manifestuje, kategorycznie odrzucając wszystkie propozycje swojej personalnej shopperki (tak, mowa o tobie), wyjścia są dwa: przyjąć do wiadomości, że co drugi dzień będziecie wychodzić z domu pół godziny później, albo uciec się do małego podstępu.

Fortel wymaga dobrania sukienki klasycznie ponadczasowej, która sprawdzi się w większości wiosenno-letnich warunków pogodowych. Spróbuj z modelem Polo Dress Concept od 5.10.15. - zakocha się w nim nawet najbardziej wymagająca mała fashonistka, oczywiście pod warunkiem, że rano będzie w dobrym humorze. To połowa sukcesu. Aby sukienka stała się twoja tajną bronią podczas porannych modowych bojów, potrzebujesz jeszcze dobrej argumentacji. Poniżej przedstawiamy kilka podpowiedzi.
“Takie kołnierzyki, jak w twojej sukience, mają panowie, którzy jeżdżą na KONIKACH”
A dokładniej, jak sama nazwa wskazuje, zawodnicy grający w polo. W celu odwrócenia uwagi możesz więc zacząć objaśniać zasady tajemniczej gry. Nie bój się puścić wodzy fantazji - o ile twoja córka nie chodzi do przedszkola z krewnym księcia George’a, raczej nie zweryfikuje tego rodzaju informacji. W najgorszym wypadku oświadczy ci, że nie chce już grać w piłkę i zażąda sportowego rumaka. Ale przynajmniej będzie już wtedy w pełni ubrana.

“Różowy jest be? A wiesz, że kiedyś dziewczynki wcale nie miały różowych ubrań?”
Polo Dress Concept od 5.10.15. jest dostępne w najmodniejszych w tym sezonie kolorach. Bywają jednak takie poranki, że delikatna mięta czy neonowy róż z efektem melanżu, a nawet takie pewniaki jak granat i biel wywołują bunt (bądź wyrozumiała, przecież też tak masz). Wtedy warto skorzystać z broni, którą córa sama ci podrzuca - przekory.


Opowieść o tym, że kiedyś na różowo ubierano chłopców, a na niebiesko - dziewczynki ("fakt autentyczny") może okazać się na tyle interesująca, że mała mądrala nagle zapragnie opowiedzieć ją wszystkim w przedszkolu. A do tego potrzeba stosownych rekwizytów, prawda? Jeśli ta strategia nie zadziała, zawsze możesz spróbować zacząć objaśniać pojęcie “gender” korzystając z zasobu słownikowego sześciolatka. Sukces odejścia od tematu mody - gwarantowany. Pytanie tylko, czy to nie jest dyskusja, którą również miałaś nadzieję odwlekać jeszcze przez kilka lat?
“A co tu tak błyszczy? Czy to nie jest przypadkiem guzik mocy?”
Detale to coś, co wyróżnia dobre ubrania. Twoja modnisia już to wie, a ty możesz to wykorzystać. Sukienki Polo Dress Concept od 5.10.15. mają ich kilka - subtelny znaczek w kształcie serca z wygrawerowanym FTF, czyli five ten fifteen (“Hym, ty na pewno wiesz, co to znaczy… Mama nie ma bladego pojęcia, może wytłumaczysz?”), lub dyskretna naszywka na brzegu ze złotym napisem (“Złota nitka? Jak oni to zrobili? Przecież pierścionki ze złota są twarde. Niesamowita ta twoja kiecka…”). Pamiętaj, im bardziej popuścisz wodze fantazji, tym szybciej wyjdziecie z domu.

“Jak to drapie? Przecież to sukienka ze specjalnej księżniczkowej wełny!”
Uwaga: wypowiadając tę kwestię należy przyjąć możliwie jak najbardziej oburzony wyraz twarzy. Dla osiągnięcia wymaganego poziomu autentyzmu możesz sobie przypomnieć ten moment, kiedy twoja osobista księżniczka zasunęła przy teściach zasłyszanym na ulicy przekleństwem. O tak, to właśnie ta mina.

Jeśli chodzi o jakość materiału, nie musisz mieć wyrzutów, bo pojęcie “księżniczkowy” nie jest żadnym kłamstwem. Sukienki Polo Dress Concept uszyto z najwyższej jakości dzianiny. A chodzi w niej nie kto inny, jak twoja księżniczka - wszytko się zgadza.

Artykuł powstał we współpracy z 5.10.15.

Trwa ładowanie komentarzy...