Klinika Budzik ma kolejny powód do radości. Ze śpiączki wybudziła się Weronika

Weronika wybudzona ze śpiączki.
Weronika wybudzona ze śpiączki. Prawo autorskie: Taiga / 123RF Zdjęcie Seryjne
To już 33 dziecko, które wybudziło się ze śpiączki w Klinice Budzik!

Na profilu na Facebooku fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" pojawił się wpis informujący o wybudzeniu Weroniki, do którego doszło tuż przed Świętami Wielkanocnymi.
Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?"
wpis z Facebooka

Z radością informujemy, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi lekarze Kliniki Budzik potwierdzili wybudzenie kolejnego dziecka. Weronika, która zapadła w śpiączkę na skutek urazu doznanego w gospodarstwie rolnym, jest 33 dzieckiem uznanym za wybudzone w Budziku.

Weronika jest 33 dzieckiem wybudzonym ze śpiączki w Klinice Budzik. Poprzednie wybudzenie miało miejsce 3 miesiące temu. Wtedy to Zespół Terapeutyczny Kliniki Budzik potwierdził wybudzenie małego Szymonka, który przebywał w klinice 4 miesiące.
5 miesięcy temu Klinika Budzik świętowała wybudzenie Mirka.
Fundacja"AKOGO?" została założona w 2002 roku przez Ewę Błaszczyk-Janczarską oraz ks. Wojtka Drozdowicza, twórcę programu "Ziarno" w TVP, obecnie proboszcza Pokamedulskiego Kościoła przy UKSW w Lesie Bielańskim.
Klinika Budzik już wkrótce obchodzić będzie 4 rocznicę swojej działalności (pierwszych pacjentów przyjęła w lipcu 2013 roku). To pierwsza tego rodzaju placówka w Polsce.

Z radością informujemy, że tuż przed Świętami Wielkanocnymi lekarze Kliniki Budzik potwierdzili wybudzenie kolejnego...

Opublikowany przez Fundacja Ewy Błaszczyk "Akogo?" na 19 kwietnia 2017
Trwa ładowanie komentarzy...