Kobieto, odłóż mopa! Zobacz, co ci się należy po całodziennej harówce

Kobieta sprząta
Kobieta sprząta Prawo autorskie: ljupco / 123RF Zdjęcie Seryjne
Jeśli właśnie zamierzałaś wstawić pranie i umyć podłogę, ten film cię zszokuje.

Mama to taka osoba, która sprząta, gotuje i pierze, kiedy ma czas dla siebie - widziałaś tego mema? To teraz o nim zapomnij. Nadchodzi czas dla ciebie, ale tak naprawdę dla ciebie, dla kobiety, która cały dzień pracowała i ma wszystkiego dość. A jak go wykorzystać, pokaże ci słynna amerykańska blogerka i gwiazda telewizji, mama trojga dzieci, Kristina Kuzmić. Oto jej podpowiedzi:
Truth Bomb Mom: Priorities

NEW VIDEO! Priorities, people. Priorities!

Opublikowany przez Kristina Kuzmic na 16 marca 2017

A więc, droga mamo, nalej wody do wanny a wina do kieliszka, na widelec nadziewaj pączki i myśl tylko o tym, jak jest ci dobrze. To są twoje priorytety. Góra brudnych naczyń w zlewie? Musi poczekać. Mokre pranie w pralce? Musi poczekać. Czyste rzeczy do prasowania? Poczekają. Cały dzień wychodziłaś z siebie, by zadbać o innych, ale czy z perspektywy lat to będzie miało jakieś znaczenie, że rozrzucone zabawki zostały na podłodze? A talerze w zlewie? NIE. Wiesz, co będzie się liczyć? Posłuchaj Kristiny - twoje ZDROWIE. A i dzieci na tym skorzystają. Spokojna, zrelaksowana mama - czy może być coś lepszego? Porządek w twojej głowie, nie w mieszkaniu - to są twoje priorytety.


Film Kristiny Kuzmić obejrzało do tej pory 19 milionów osób. Pomyśl, ile kobiet na całym świecie już leży w wannie. A ty?
Trwa ładowanie komentarzy...