Najważniejsze przesłanie dla każdej matki. Na tak inspirujący film czekałyśmy!

Inspirujący film dla każdej matki.
Inspirujący film dla każdej matki. screen YouTube/Pustynia Serc
Niektórzy mówią, że to zwyczajne. Nawet na chwilę tego nie kupuj! Macierzyństwo zawsze będzie najbardziej niezwykłą, wymagającą największej odwagi i najtrudniejszą karierą.

"Największe wyzwanie, jakie można chcieć podjąć" — takimi słowami autor spotu określa macierzyństwo. My zgadzamy się z nim w 100%.

"Zmieniaczka pieluch, kucharka, praczka, kierowca, zmywaczka butelek, wiecznie zaniedbana, odłożyła życie na bok, a chciałaby robić coś innego"– takie słowa usłyszała niejedna matka. Prawda o nas jest jednak zupełnie inna. My to wiemy, ale pozwólmy poznać ją innym. Udostępnijcie ten spot. Niech wszyscy zobaczą, że "jesteśmy osłoną w czasie burzy, przylądkiem dobrej nadziei, wojowniczkami, które będą walczyć o serce, dusze, uwagę, niewinność, edukację i wspomnienia swoich dzieci. Do boju moje drogie, to nasz czas!"
Niech ten film będzie inspiracją i motywacją do wzajemnego wspierania się, ramię w ramię.

Nie znajdziecie tu obrazu idealnego, "cukierkowego" macierzyństwa. Zobaczycie prawdziwe matki i usłyszycie jakże prawdziwe słowa. Bo macierzyństwo to też chwile zwątpienia, buntu i odtrącenie, gdy dzieci stają się nastolatkami. My, rodzice, matki nie damy się złamać. Przekroczymy kolejne granice, pokonamy własne ograniczenia i mimo bólu serca, zmęczenia czy cierpienia, następnego dnia wstaniemy z nową siłą i energią. To, czego nauczymy nasze dzieci, zaprocentuje.
"Wielka! Jesteś wielka, bo jesteś mamą!"– pamiętaj o tym!
Trwa ładowanie komentarzy...