Ten facet wykorzystuje czas ojcostwa w najlepszy możliwy sposób i rozbawia przy tym miliony

Jordan Watson ma 28 lat i jest przezabawnym ojcem dwóch córek.
Jordan Watson ma 28 lat i jest przezabawnym ojcem dwóch córek. YouTube.com
Ojciec dwóch córek, mieszkaniec Nowej Zelandii, 28-letni Jordan Watson nagrywa krótkie wideo o charakterze prześmiewczo-instruktażowym. Jak większość tego typu projektów, pomysł zrodził się przypadkiem, kiedy w formie żartu Jordan opublikował pierwsze krótkie wideo, w którym pokazuje, jak trzymać niemowlaka. Trafił do takiej ilości internautów, że teraz oglądalność mierzy się w milionach.

Czy ktoś kiedyś powiedział, że mężczyźni zawsze pozostają dziećmi, tylko wymagają coraz droższych zabawek? Ten ojciec nie potrzebuje zabawek, wystarczy mu kamera. I dziecko, rzecz jasna. No i nieograniczone pokłady dystansu i poczucia humoru. O niedobory tych dwóch ostatnich, z całą pewnością nie musi się martwić.

Jak nakłonić dziecko do wysprzątania domu?
To wideo jest jednym z najlepszych. Watson razem z młodszą córką wykonują domowe porządki. Właściwie ojciec ma tylko wydawać instrukcje córce... Ona wspina się do zlewu, żeby umyć naczynia, na kanapę, by wytrzeć okna, wchodzi do kosza z mokrym praniem i ostentacyjnie ignoruje prośbę o wyczyszczenie toalety.
Dystans, luz i jeszcze więcej dystansu
Jasne jest, że Jordan nie wykorzystuje dziewczynki do prac, które mogłyby ją przerastać w jakikolwiek sposób. Film zmontowany jest z fragmentów, w których mała trzyma gąbkę, cieszy się z bąbelków z płynu do mycia naczyń. W każdej sekundzie daje się odczuć, że nie tylko internauci bawią się świetnie, ale i dziewczynka spędza czas z tatą i czerpie z tego radość.

Facet wykorzystuje ojcostwo w najlepszy możliwy sposób. Oglądanie jego pozbawionych pretensjonalności filmów jest jak zaczerpnięcie sporej ilości świeżego powietrza. Luz, dystans i poczucie humoru. Fajna alternatywa dla "wyciskaczy łez" - publikacji rodziców o tym, jakim wyrzeczeniem jest posiadanie dziecka. Pewnie, że jest. Jednak przede wszystkim jest też świetną zabawą. Musimy sobie tylko na nią pozwolić.
Trwa ładowanie komentarzy...