Te dzieciaki nauczą cię nawiązywać znajomości! Wspaniała reklama od Mentos

Dzieciaki podają dorosłym dokładne instrukcje. Mówią, jak mają się zachowywać i co powiedzieć.
Dzieciaki podają dorosłym dokładne instrukcje. Mówią, jak mają się zachowywać i co powiedzieć. YouTube.com
Specjalistom od reklamy dużych marek należą się ostatnio niskie ukłony. Krótkie filmy, które w mniej niż minutę pobudzają co najmniej kilka różnych emocji to mini dzieła. Po fali zachwytu nad świątecznymi spotami przyszedł czas na powiew świeżości od Mentos. Potrzebujemy takich materiałów w świecie pełnym uprzedzeń i agresji.

"I tak zostajecie kumplami"
Dla kilkuletnich "mentorów" zawieranie znajomości jest dziecinnie proste. Wystarczy pozbyć się uprzedzeń, odzywać się częściej i nie bać innych osób. Powiedzieć cokolwiek od "Jak się masz?" do "Czy chcesz pobawić się ze mną w chowanego?". I w taki prosty sposób dwie osoby mogą zostać nie tylko kumplami, ale "najlepszymi przyjaciółmi na zawsze". Poważnie, wydaje się być to tak nieskomplikowane, jak brzmi.
"Mogę Cię przytulić?"
Dzieciaki idą na całość. Instruując dorosłych mówią rzeczy tak zabawne, jak niedorzeczne, efekt zawsze jest jednak pozytywny. Trudno powiedzieć, z jaką reakcją spotkałoby się obejmowanie nieznajomych na przystankach... Jednak uprzejmy uśmiech, podanie ręki czy komplement są zawsze dobrym pomysłem.
Trwa ładowanie komentarzy...