Tam gdzie maluchy, tam powinna być i ona – zobaczcie film z naszego testu pralki Samsung AddWash

Dzieci były zafascynowane funkcją AddWash.
Dzieci były zafascynowane funkcją AddWash. Fot. Kadr z filmu
Co, prócz mamy, pracuje w domu non stop? Proste, to pralka. No dobrze, nie bądźmy tacy radykalni i stereotypowi, wielu tatusiów to prawdziwi partnerzy w tym trudnym zadaniu, jakim jest wychowywanie dzieci i w kwestii dzielenia się obowiązkami domowymi, ale…

W większości domów to jednak kobiety zajmują się praniem – i u mnie jest podobnie. Beż żalu wzięłam to na siebie, dla dobra naszych delikatnych koszul i swetrów, za to: „tatuś jest ogrodnikiem” – jak podsumowują moje dzieci. Jednak coś czuję, że niebawem to się może zmienić. A to za sprawą pralki Samsung Add Wash, w której można się zakochać.
Tak tak, przed posiadaniem rodziny zakochać można się było co najwyżej w sukience albo bajecznych szpilkach, a panowie na przykład w nowym modelu telefonu, ale w pralce? Kwestia wieku, dzieci – wpływa na postrzeganie świata, ale w tym przypadku nie ma to takiego znaczenia, bo Samsung AddWash zrobi wrażenie także na zapracowanych singlach – tak, widziałam te reakcje.

Nie mniej jednak to z dzieciakami w domu ma się wrażenie, że wręcz tonie się w stertach brudnych koszulek, pozalewanych bodziaków, śliniaków, skarpet plus… jeszcze te wszystkie dorosłe rzeczy. Totalny chaos. No więc robimy pranie, włączamy pralkę i po chwili okazuje się, że gdzieś na podłodze zawieruszyły się śpioszki. Do tej pory jedyne co mogliśmy zrobić to poczekać na koniec prania i wstawić nowe z pojedynczym ubraniem, jeżeli pilnie potrzebowaliśmy. Teraz już nie!


W górnej części pralki Samsung AddWash na głównych drzwiach umieszczono dodatkowe, mniejsze. Wystarczy wcisnąć przycisk pauzy i dorzucić przez nie zapomniane rzeczy. Nie ma się co bać, że dzieci włączą pralkę – kiedy małe drzwiczki są otwarte, niemożliwe jest jej uruchomienie. Poza tym Samsung AddWash ma dodatkowe funkcje blokujące przed małymi, ciekawskimi majsterkowiczami.

Pralka doskonale też radzi sobie w przypadku ciężko zabrudzonych ubrań. Technologia Eco Bubble efektywniej usuwa plamy dzięki aktywnej pianie ułatwiającej wnikanie detergentu w tkaninę. Dodatkowo możemy wybrać specjalny program do ubranek dziecięcych. W pralce Samsung, to bąbelki wytworzone dzięki rozpuszczonemu wcześniej detergentowi, piorą rzeczy naszych dzieci, a nie bezpośrednio wylany na nie płyn czy proszek. Ma to ogromne znaczenie w przypadku alergików. W trakcie badań prowadzonych przez Instytut Matki i Dziecka, aż 90% opiekunów potwierdziło, że używanie pralek Samsung Eco Bubble wpłynęło na złagodzenie ostrych objawów alergii u najmłodszych.

I prawdziwy hit dla roztargnionych, który z pewnością przypadnie do gustu również waszym partnerom – system Smart Control. Sterowanie telefonem za pomocą aplikacji jest niezwykle proste i praktyczne. Można włączyć i wyłącz pralkę z dowolnego miejsca, np. z pracy. Mając tyle spraw na głowie, nie sposób nie docenić również tego, że pralka może wysyłać na telefon komunikaty z informacją o zakończeniu prania.

Zobaczcie sami nasz redakcyjny test. Sprawdzone również przez maluchy!

Za współpracę dziękujemy firmie Samsung

Trwa ładowanie komentarzy...