Oglądając kreskówki na kanale Boomerang, możesz pomóc zwierzętom ze schroniska

Oglądając kultowe kreskówki możemy pomagać zwierzętom ze schroniska.
Oglądając kultowe kreskówki możemy pomagać zwierzętom ze schroniska. Fot. Screenshot z YouTube
Twoje dzieci lubią kreskówki? Na pewno. A gdybyście tak oglądając je wspólnie mogli pomóc zwierzętom ze schroniska? Pomysł wydaje się bardzo dobry. Dlatego postanowiono go zrealizować.

Oglądaj i pomagaj
Kampanię charytatywną “Boom! I pomagam!” realizuje stacja Boomerang. Żeby wziąć w niej udział, wystarczy wejść na stronę pomagam-boomerang.pl i wziąć udział w fotograficznej zabawie. Robimy zdjęcie swojego pupila, dodajemy do specjalnej aplikacji dostępnej na oficjalnym fanpage’u Boomeranga i upodabniamy do któregoś ze znanych i lubianych bohaterów tej stacji. Za każde takie zdjęcie Boomerang przekaże 20 zł na rzecz schroniska w Korabiewicach. Dodatkowo wszystkie zdjęcia biorą udział w konkursie, w którym na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
Irena Kowalczyk, koordynator schroniska w Korabiewicach

Pieniądze przeznaczymy na zakup domków dla psich seniorów. Te domki pozwalają ulokować dwie budy i zapewnić starszym psom dobre warunki. Mamy już kilka takich w naszym schronisku i to rozwiązanie świetnie się sprawdza, ale koszty ich zakupu są wysokie. Środki z akcji Boomeranga zapewnią godny byt kolejnym naszym podopiecznym.

W czyją rolę wcieli się twój pupil?
Zdjęcia zwierzaków upodobnić można do jednej z kultowych postaci, jakie możemy zobaczyć w Boomerangowych kreskówkach. Może to być Scooby- Doo, gadający pies, który z czwórką przyjaciół jeżdżą po świecie i rozwiązują tajemnicze zagadki. Dobrym wyborem będzie też Tom albo Jerry z kreskówki, którą na pewno pamiętacie jeszcze z dzieciństwa. Szaroniebieski, zarozumiały kot wszelkimi sposobami próbuje złapać mysz, która zawsze mu się wymyka. Jeśli w aplikacji umieszczasz zdjęcie kota, możesz przerobić go nie tylko na Jerry’ego ale też Garfielda - rudego, leniwego kocura, który kocha lasagne i nie cierpi poniedziałków. A pamiętasz Królika Bugsa? Tak, te bajki wciąż są emitowane na Boomie i możesz przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, oglądając je razem z dzieckiem.

Na antenie Boomeranga każdego dnia twoje dziecko i ty możecie oglądać kultowe kreskówkowe zwierzaki. Ich przygody od lat bawią całe rodziny. Stacja emitując przygody zwierząt, nie pozostaje też obojętna na ich los. Ty też pomóż, wstawiając w aplikacji zdjęcie swojego pupila. Pamiętaj, każde zdjęcie to 20 zł dla schroniska.
Trwa ładowanie komentarzy...