Nie zgadzasz się z tym, że każda dziewczynka musi być księżniczką? Znajdź w sobie atomową moc i zostań superbohaterką

Atomówki już od 1998 roku są ulubionymi superbohaterkami dzieci
Atomówki już od 1998 roku są ulubionymi superbohaterkami dzieci Fot. YT/Cartoon Network Polska
Córka z wypiekami na twarzy oznajmia Ci, że w przedszkolu będzie bal przebierańców. Koniecznie musisz jej przygotować wymarzony kostium. Jaka jest twoja pierwsza myśl? Papierowa korona, różdżka, różowa sukienka z falbanami... Z zaskoczeniem przyjmujesz do wiadomości, że to zupełnie nie to. Ona chce być superbohaterką! Co prawda od kilku lat na przedszkolnych parkietach rządzą Elzy z dopiętymi blond warkoczami, jednak to, co rzuca się w oczy, to pojedyncze postacie wyłaniające się z tego różu i błękitu - Judy ze Zwierzogrodu lub jedna z Atomówek.

Nie każda dziewczynka chce być królewną
Każde dziecko to inny temperament, inne zainteresowania i pomysły na spędzanie wolnego czasu. Bardzo często to my dorośli pokazujemy dziewczynkom postacie, które niczym się od siebie nie różnią, księżniczki, których najważniejszym zadaniem jest pięknie wyglądać i dobrze wyjść za mąż. A przecież dzieci, niezależnie od płci, potrzebują różnorodnych bohaterów, indywidualnych wzorców. Chcą być wyjątkowe, odkryć w sobie to coś, co sprawia, że są jedyne w swoim rodzaju. Dlatego twoja córka tak kocha właśnie Zwierzogród czy Atomówki.
A gdyby tak pobawić się z nią w coś zupełnie innego? Zagrać w grę, która pomoże jej znaleźć to, w czym jest najlepsza - jej własną "atomową moc".
Czy nie byłoby rewelacyjnie, gdyby mogła stworzyć swoją postać, rozwiązać quiz i sprawdzić jaki ma talent? Przecież nie tylko chłopcy chcą poczuć adrenalinę w codziennych zabawach.
Ulubione superbohaterki
Atomówki już od 1998 roku są ulubionymi superbohaterkami dzieci. W 2014 roku, po kilku latach przerwy, wróciły na antenę Cartoon Network. Bójka, Bajka i Brawurka są na pozór normalnymi dziewczynkami. Śpiewają, rysują, lubią zwierzęta. Ubierają się w kolorowe sukienki, ich ulubione barwy to róż, błękit i zieleń. Są też różne od siebie. Bójka jest bardzo mądra, ale czasem przez to zarozumiała. Bajka to dziewczynka bardzo wrażliwa, ale też ciesząca się codziennością i drobiazgami. Brawurka natomiast straszy swoje siostry i uwielbia się bić. Mówi wam to coś?

Dziewczynki oglądając Atomówki, mogą utożsamiać się z ich bohaterkami. Znajdują podobieństwa i zaczynają marzyć. O czym? O tym, co superbohaterki robią, gdy nad miastem zawiśnie niebezpieczeństwo - o ratowaniu świata. I od razu codzienne zabawy zaczynają być ciekawsze, a dzieci zapominają o stereotypach. Już nie muszą być idealnie uczesanymi księżniczkami, mogą walczyć ze złem. Zauważają, że każdy jest inny i trzeba znaleźć swoją indywidualną wartość.
Chcę być Atomówką
Twoja córka ma bzika na punkcie zwierząt i wie o nich prawie wszystko? Może jest najlepsza w grze na skrzypcach lub ma inne, wyjątkowe zdolności? Przecież każde dziecko jest w czymś najlepsze. Bez trudu dopasujecie bohaterkę do jej osobowości i stworzycie jedyną w swoim rodzaju Atomówkę.

Zagrajcie w grę, w której dziecko wciela się w rolę Atomówki. Po wejściu na stronę internetową powerpuffyourself.com może stworzyć własnego awatara i rozwiązać quiz, który ujawni naszą niepowtarzalną “atomową moc”. Gra jest dostępna w polskiej wersji językowej. W nowej odsłonie wprowadzono ponad 100 niewystępujących poprzednio elementów, fryzur i strojów. Poprzednia wersja aplikacji miała swoją premierę w kwietniu, z okazji powrotu kultowych Atomówek na antenę w zupełnie nowej odsłonie. Zyskała bardzo dużą popularność, swoje awatary utworzyło ponad 12 milionów osób.
Dziś dziewczynki już nie zawsze chcą być księżniczkami. Twoja córka patrząc na ciebie, mamę, która pracuje, ma hobby, może udziela się społecznie, też chce być wyjątkowa. Marzy o byciu superbohaterką. Pragnie znaleźć w sobie atomową moc, dowiedzieć się w czym jest najlepsza i realizować się w swojej indywidualności.
Trwa ładowanie komentarzy...