"Perły mama:Du" w kategorii Miejsce przyjazne dzieciom. Wybierzcie laureata

Gdzie jest najfajniej dla dzieciaków? Gdzie mogą być sobą?
Gdzie jest najfajniej dla dzieciaków? Gdzie mogą być sobą? Prawo autorskie: choreograph / 123RF Zdjęcie Seryjne
W I etapie plebiscytu “Perły mama:Du” wybraliście pięciu nominowanych w kategorii Miejsce przyjazne dzieciom. Czas wybrać zwycięzcę! Poznajcie nominowanych i zdecydujcie kto zasłużył na wygraną.

Jura Park - Bałtowski Kompleks Turystyczny
Miejsce, w którym można spotkać dinozaury. Na ogromnym terenie znalazły się postacie gatunków z każdego okresu. Oprócz nich mali zwiedzający znajdą w kompleksie bardzo dużo atrakcji. Wesołe miasteczko, kino 5D czy prehistoryczne oceanarium cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Jednak największą uwagę dzieci przyciągają zwierzęta, które można zobaczyć przez okno autobusu objeżdżającego tamtejszy zwierzyniec.

Klubokawiarnia FIKA w Lublinie
Miejsce zainspirowane motywami skandynawskiemi. Powstałe po to, aby rodzice z dziećmi mogli czuć się swobodnie i komfortowo spotykając się przy kawie. Kawiarnia posiada salę zabaw dla najmłodszych. W niej też organizowane są przyjęcia i urodziny. Zakupy dla najmłodszych można zrobić w księgarni czy wyjątkowym sklepie z zabawkami. Jest to miejsce twórczych warsztatów dla dzieci i dorosłych, koncertów oraz innych rodzinnych wydarzeń.

Wrocławski Park Wodny
Park Wodny, który oprócz świetnej zabawy oferuje również naukę pływania. AquaAkademia, prowadzona zarówno dla dzieci jak i dorosłych, powstała by uczyć właściwych zachowań w wodzie i przestrzegania zasad bezpieczeństwa. Nauka odbywa się poprzez zabawę, dlatego dzieci szybko nabierają nowych umiejętności. Zajęcia prowadzone są w różnych grupach wiekowych. Ponadto Wrocławski Park Wodny oferuje organizację urodzin oraz bardzo wiele atrakcji dla całej rodziny.


MAKADEMIA - Mokotowska Akademia Kultury
Są to dwie sale zabaw na warszawskim Ursynowie i Mokotowie. Organizują zajęcia dla dzieci i dorosłych oraz dla kobiet w ciąży. Do wyboru mają całą paletę zajęć sportowych, takich jak joga, judo, salsa, breakdance, balet czy fitness. Wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów. Przy Akademii działa wypożyczalnia Lego, organizowane są półkolonie oraz urodziny.

TULI LULI - Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny
Ośrodek Preadopcyjny, który daje najmłodszym dzieciom namiastkę prawdziwego domu. Jego mieszkańcy mają od 3 dni do roku. Ośrodek mieści ich do 20. Przygotowanych jest dla nich 6 pokoików. Kolorowych, z dużą ilością miękkich tkanin, zabawek. W każdym znajduje się pokój dla niani lub pielęgniarki. Znajduje się w nim także sala do integracji sensorycznej oraz rehabilitacji. Równie przytulne są pokoje gościnne dla rodziców adopcyjnych i biologicznych. TULI LULI daje dzieciom ciepło domu w najtrudniejszym okresie ich życia.

Każde z powyższych miejsc przyjaznych dzieciom zasługuje by znaleźć się wśród nominowanych w plebiscycie “Perły mama:Du”. Które waszym zdaniem powinno zwyciężyć? Zdecydujcie wypełniając naszą ankietę.

Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE