Baby Shower jest przereklamowane, czas na Wazektomia Party! Zobacz czym jest absurdalna impreza prosto z Anglii

Wazektomia Party ma stanowić alternatywę dla popularnego Baby Shower.
Wazektomia Party ma stanowić alternatywę dla popularnego Baby Shower. Prawo autorskie: dmitrymoi / 123RF Zdjęcie Seryjne
Słyszeliście o Baby Shower? Każdy choć raz słyszał! To impreza, którą organizują rodzice, przed przyjściem na świat ich dziecka, po to by ten fakt uczcić ze znajomymi i rodziną. A o Wazektomia Party, słyszeliście? Nie? My również. Aż do dziś.

Bezpłodność celebrowana
Wazektomia to według medycznej definicji, procedura mająca na celu doprowadzenie do okresowej bezpłodności mężczyzny. Wykorzystując to jednoznaczne określenie, autorzy pomysłu na specyficzną imprezę, nie pozostawili cienia wątpliwości co do jej charakteru.

Wazektomia Party to twór, który pojawił się w Anglii. Pary Brytyjczyków, którzy wybrali życie bez potomka uznali, że im też należy się prawo do celebrowania swoich decyzji. Wprowadzając trochę zabawny, a trochę absurdalny pomysł w życie, chcą podkreślić swoją dojrzałość, z której wynika potrzeba manifestacji postaw.

Zamiast dziecka, luksusowy jacht
Brytyjski „The Independent” opublikował zaproszenie, jakie otrzymują goście specyficznego przyjęcia. Są przewrotne i prześmiewcze, pełne nadruków kojarzących się bezpośrednio z motywem dziecięcym. Znajdziemy na nim misie, grzechotki, mini autka, smoczki, a przy nich drobnym drukiem zapis: „Nie będziemy potrzebować żadnej z tych rzeczy, nigdy!”.


W ramce przeznaczonej na datę termin i miejsce wydarzenia, również widnieje komentarz: „Zapraszamy do domu pełnego ostrych przedmiotów i niezabezpieczonych kontaktów.” Czy to w wolnym tłumaczeniu oznacza, że goście przechodzą przez korytarz pełen potłuczonego szkła, a zamiast klamek zamontowano ostre noże?
Główną część każdego ze spotkań wolnych, wyzwolonych od pieluch ludzi stanowią gry towarzyskie, oczywiście potraktowane w określony, oryginalny sposób. Na ten przykład para przedstawia listę luksusowych przedmiotów, rozrywek, wycieczek, a goście mają zasugerować ich koszt. Ciężko powiedzieć, co się dzieje, kiedy ktoś już ustrzeli prawidłową kwotę, podstawowym założeniem zabawy jest udowodnienie na ile możemy sobie pozwolić, kiedy nie musimy utrzymywać potomka.

Pękać ze śmiechu nad własną kreatywnością można również wymyślając propozycje imion.. Nie. Nie dla dziecka, jak na wszystkich innych, nudnych imprezach. Propozycje nazwy jachtu, który para na pewno sobie sprawi za zaoszczędzone pieniądze… Pomysłów na atrakcję przybywa z każdą kolejną zorganizowaną imprezą. Są już na przykład torty w kształcie przekreślonego plemnika. Cóż, o gustach się nie dyskutuję.

Każdy ma swoją definicję wolności
Myślę sobie o tych wolnych, dojrzałych ludziach. Pływających swoim luksusowym jachtem i popijających schłodzonego szampana, za lat dziesięć, dwadzieścia. I jest mi ich bardzo szkoda. Osobiście nie lubię wody, cierpię na chorobę morską, a szampana można pić z okazji kolejnych urodzin swojego cudownego, jedynego w swoim rodzaju dziecka. I to jest dla mnie definicja wolności i dojrzałości.

Źródło: tvn24bis.pl
Trwa ładowanie komentarzy...