"Nie współpracuję dzisiaj z tobą, bo masz okres" – czyli, jak faceci wykorzystują aplikacje menstruacyjne. Zgroza

Wykorzystanie aplikacji mobilnej, nigdy nie było tak absurdalne
Wykorzystanie aplikacji mobilnej, nigdy nie było tak absurdalne Prawo autorskie: stevanovicigor / 123RF Zdjęcie Seryjne
Kontrolujesz swój cykl przy pomocy aplikacji w telefonie? Duże prawdopodobieństwo, że poza tobą, robi to jeszcze gros twoich kolegów z pracy. „Zaraz, że co?” pomyślisz i jednocześnie wykażesz się elegancją i subtelnością. Nasza reakcja była mniej stonowana.

IAmAMan to appka, która jeszcze nie tak dawno dostępna była w oficjalnym sklepie App Store. Dedykowana mężczyznom (!), żeby ci mogli przygotować się na dni, w których jedynym sposobem komunikacji z partnerką pozostaje rzucanie w nią czekoladą z bezpiecznej odległości.

To jeszcze nic! Ponadto użytkownik mógł wprowadzić do aplikacji kilka menstruacyjnych okazów. Dla każdego z nich ustawić hasło i widoczność, tak, żeby (o zgrozo!) okaz x, w efekcie nieszczęśliwego przypadku nie dowiedział się o istnieniu okazu y.
W zagranicznych mediach zawrzało, a kobiety pisały o przypadkach, kiedy współpracownicy odmawiali rozmowy lub spotkania. Tłumacząc, że sprawę można przełożyć, a one przecież nie są w nastroju. Wychodząc na przeciw trendom, proponujemy stworzenie aplikacji, w której kobiety mogłyby kontrolować dzisiejszy poziom kretynizmu mężczyzn w ich otoczeniu. Brzmi nieźle, prawda?

Weź udział w naszym plebiscycie

Trwa ładowanie komentarzy...