Wstrząsające nagranie z Aleppo. Dwóch chłopców opłakuje brata

Fot. Screen z Youtube
Na swoim profilu na Youtube, Aleppo Media Center opublikowali dramatyczne nagranie ukazujące ból i cierpienie dwóch chłopców, którzy stracili brata po wybuchu bomb. Jak podaje tvn24.pl, Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka informuje, że śmiertelnymi ofiarami wydarzeń, które miały miejsce w czwartek, jest aż 11-ścioro dzieci.

Ten film to prawdziwy obraz wojny. Wojny, w której najbardziej cierpią niewinni i bezbronni. Dzieci, które tracą rodzeństwo, albo rodziców i stają się sierotami.

W Aleppo cały czas trwają poszukiwania zaginionych, przekopywane są gruzy w nadziei na znalezienie bliskich. Ale tutaj codziennie giną ludzie.
tvn24.pl

“Mężczyźni i kobiety, łkając i płacząc, niosą przykryte kurzem ciała dzieci. Widać próbę reanimacji szarego od kurzu noworodka.”

Rosja zdecydowała się na 48-godzinne zawieszenie broni, by mogła dotrzeć pomoc humanitarna do mieszkańców, jednak aby tak się stało, potrzebna jest też decyzja pozostałych stron konfliktu.

Profile internetowe AMC pełne są wstrząsających materiałów filmowych dokumentujących obecną codzienność mieszkańców. Ci, którzy mieli to szczęście i przeżyli ataki, nadal muszą walczyć o przetrwanie, ponieważ brakuje im prądu, żywności i mają ograniczony dostęp do leków.


Źródło: tvn24.pl
Trwa ładowanie komentarzy...