Test psychologiczny. Wybierz jedną osobę z rysunku, a dowiesz się czegoś o sobie

Screen z [url=http://storyfox.ru/post/vyberite-odnogo-iz-chelovechkov-na-dereve-i-uznajte-pravdu-o-svoem-emotsionalnom-sostoyanii/]storyfox.ru[/url]
Screen z storyfox.ru
Psycholog Pip Wilson zbadał grupę brytyjskich dzieciaków ze szkół podstawowych. Chciał ocenić jak wzajemnie i integrują się ze sobą. Dość szybko okazało się jednak, że założenia testu można przenieść na grunt osób odrosłych. Podobnie jak jego rozwiązania.

Wyniki?
Dzięki niemu możliwe jest określenie stanu emocjonalnego osoby i ocena, jakie miejsce zajmuje się w społeczeństwie.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy uważnie przyjrzeć się drzewu poniżej i wskazać postać, z którą się identyfikujesz. Tę, która twoim zdaniem najbardziej ciebie przypomina.
Jak interpretować wybór
Jeżeli uważasz, że jesteś podobny do ludzika z nr 1, 3, 6 lub 7 to oznacza, że jesteś zorientowany na cel. Nie boisz się przeszkód i barier. Śmiało dążysz do celu, pokonując napotkane przeszkody.

Wybierając numery 2,11,12,18,19 można stwierdzić, że jesteś osobą towarzyską i z łatwością prowadzisz rozmowy na różne tematy. Ponadto potrafisz udzielać cennych rad i pomagać innym w potrzebie.

Jeżeli wybrałeś 4 możesz spać spokojnie. Prowadzisz stabilne życie. Chcesz osiągnąć sukces i uznanie, ale nic nie robisz w tym kierunku, dlatego spokojnie odliczasz kolejne dni.

Numerze 5, widać po Tobie, że jesteś ciągle zmęczony. Czujesz dyskomfort i brak ci sił witalnych. Twój zapas energii bardzo szybko się kończy!

Osoby, które wskazały numer 8 można scharakteryzować jako wewnętrznie zablokowane i wycofane. Trudno im się skupić na pracy, na obowiązkach. Uciekają myślami i mają problemy z koncentracją.
Jeśli wybór padł na 9, to wszystko się zgadza – dusza towarzystwa to właśnie ty! Jesteś człowiekiem lubianym i zabawnym. Kochasz przygody i intensywne życie.

Warianty z numerami 10 i 15 oznaczają, że doskonale dostosowujesz się do różnych sytuacji i zmian. Potrafisz się świetnie odnaleźć w nowym otoczeniu.

Jeśli wskazałeś numery 13 lub 21 wygląda na to, że jesteś bardzo zamkniętą w sobie osobą, pełną leków i obaw. Masz trudności z komunikowaniem się z innymi. Bardzo często również z wyrażaniem własnego zdania. W dużym uproszczeniu – jesteś introwertykiem.


Numer 14 to skraj emocjonalnej przepaści. Prawdopodobnie cierpisz z powodu depresji lub masz jakiś wewnętrzny kryzys, który utrudnia ci normalne funkcjonowanie. Rozważ konsultację ze specjalistą.

Jeśli jesteś osobą identyfikującą się z numerem 16, to zapewne jesteś zmęczony pomaganiem innym i wspieraniem ich w trudnych chwilach. Jeśli sądziłeś, że postać z numerem 17 cię przytula, sugeruje to, że potrzebujesz troski, uwagi, ciepła i wsparcia.

Brawo liderze! Wybierając numer 20 potwierdziłeś, że masz wysoką samoocenę. Jesteś urodzonym szefem i chcesz, aby wszyscy cię słuchali i brali pod uwagę twoje opinie i pomysły.

Źródło: pipwilson.com, storyfox.ru
Trwa ładowanie komentarzy...