Modne, ale czy bezpieczne? Zobacz, co się może stać z popularnym obuwiem dla dzieci

Fot. screen  imgur.com
Fot. screen imgur.com
Kiedy patrzymy na tzw. buty LED ze świecącymi podeszwami nietrudno zrozumieć, dlaczego tak podobają się one najmłodszym. Pewna zaniepokojona matka usiłuje jednak przekonać innych rodziców, że nie są one bezpieczne.

Użytkowniczka serwisu Reddit zamieściła post, w którym opisała wypadek, który jej się przytrafił. Pewnego dnia, gdy zajrzała do swojego samochodu, zobaczyła, że tylne siedzenie jest całkowicie spalone. Zarówno ona, jak i badający sprawę strażak doszli do wniosku, że winę za pożar ponoszą należące do jej syna buty LED. Buty były całkowicie spalone – co kryjąca się pod pseudonimem Jovianflower użytkowniczka pokazuje na zdjęciach.
Zaprezentowane na zdjęciu obuwie jest tak spalone, że trudno je rozpoznać. Podobno przed pożarem były to ulubione buty chłopca ozdobione piratami. Obuwie ze świecącymi podeszwami to obiekt pożądania niejednego malucha. A kobieta, której przytrafił się nietypowy wypadek stawia retoryczne pytanie, czy warto ryzykować bezpieczeństwo dziecka dla tej odrobiny radości? Ona podobnego obuwia swojemu synowi na pewno już nie kupi.
Źródło: Reddit.com
POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...