12-letnia dziewczynka w ciąży prosi przechodniów o pomoc. To trzeba zobaczyć

Screen z YouTube.com / Just For Laugh Gags
Screen z YouTube.com / Just For Laugh Gags
Dziewczyna w ciąży prosi cię o pomoc - już to jest sytuacją niezwykłą. A kiedy ta dziewczyna ma na oko... jakieś 12 lat? Zobacz, jak zareagowali przechodnie w takiej sytuacji.

Mała dziewczynka z ogromnym ciążowym brzuchem siedzi w parku na ławce, nie wygląda najlepiej. Czyżby właśnie rozpoczęły się skurcze porodowe? Przechodnie okazują jej zainteresowanie, jednak nawet nie próbują ukryć zdziwienia młodym wiekiem dziewczynki. To jednak nie koniec niespodzianek.W końcu po dziewczynkę przyjechał młody chłopiec, jak się domyślamy ojciec jej dziecka. Zdziwienie przechodniów było nieopisane gdy z podjeżdżającego samochodu wysiadł na oko jedenastolatek! Serdecznie przywitał się ze swoją ukochaną, wsiedli do auta i odjechali. Czy on w ogóle może prowadzić samochód? Oczywiście, że nie, jest za młody!
Cała sytuacja okazała się tylko żartem. Dziewczynka naprawdę nie była w ciąży, jej młody towarzysz na szczęście nie musiał wieźć jej do szpitala. Kiedy prawda wyszła na jaw, w parku zapanowała ogólna wesołość. Wcześniej jednak zaangażowani w scenkę przypadkowi przechodnie okazali zdziwienie, zagubienie, bezradność. I trudno im się dziwić!


POLUB NAS NA FACEBOOKU
Trwa ładowanie komentarzy...