Nigdy tego nie rób. Mama apeluje - "źle ustawione łóżeczko może doprowadzić do tragedii"

Fot. screen z Instagram
Fot. screen z Instagram
Alison Johnson opublikowała w sieci zdjęcie, które na pierwszy rzut oka nie wzbudza niepokoju: dwa dziecięce łóżeczka postawione blisko siebie. Widok dobrze znany wszystkim rodzicom bliźniąt. Wystarczy jednak przeczytać opis zdjęcia, aby zrozumieć sens jego publikacji.Mam wielu przyjaciół, którzy są rodzicami bliźniaków lub dzieci w podobnym wieku i mogą oni mieć podobne ustawienie łóżeczek, dlatego chciałabym podzielić się czymś przerażającym, co wydarzyło się dzisiaj w moim domu - zaczyna swoją opowieść Alison.
Kobieta odłożyła swojego synka Caleba do łóżeczka na drzemkę i opuściła dziecięcy pokój. Po chwili usłyszała przerażający płacz syna. Gdy wbiegła do pokoju zobaczyła, że Caleb próbując wydostać się ze swojego łóżeczka, utknął w wąskiej szczelinie pomiędzy łóżeczkiem swoim a jego siostry. Jego ciało zmieściło się tam, ale bez główki. Utrzymywał się wyłącznie przy pomocy ramion. Jak zauważa Alison, jeśli nie przyszłaby w porę, Caleb mógłby się udusić.

Przerażający jest fakt, że podobnie jak wiele matek, drzemkę dziecka wykorzystuje zazwyczaj do tego, aby wziąć prysznic - dodaje Alison. Gdyby i tym razem kobieta zdecydowała się na kąpiel, mogłaby nie usłyszeć wołania dziecka.
Trwa ładowanie komentarzy...