5-latka uratowała matkę przed utonięciem. Wszystko zarejestrowały kamery

Fot. Screen z Youtube
Fot. Screen z Youtube
Uratować dorosłą osobę przed utonięciem? To niebywałe bohaterstwo. A gdy czynu takiego dokonuje pięcioletnia dziewczynka – naprawdę brakuje słów by opisać jej wyczyn.

To był zupełnie zwyczajny, piękny dzień, pięcioletnia Alison Anderwald i jej mama Tracy z Teksasu odpoczywały przy domowym basenie. W pewnym momencie Alison zauważyła, że jej mama, która postanowiła popływać, nie wynurza się spod powierzchni wody podejrzanie długo. Spostrzeżenie dziewczynki było słuszne, jej mama prawdopodobnie zasłabła.

Jednak pomimo tego niebezpiecznego zdarzenia Tracy Anderwald miała sporo szczęścia. Jej córka Alison jest świetną pływaczką, ćwiczyć na basenie zaczęła w wieku dwóch i pół roku. Dziewczynka rzuciła się do basenu, wyciągnęła mamę spod wody i podholowała ją do brzegu basenu. Kiedy Tracy Anderwald była już bezpieczna na lądzie, jej córka pobiegła po pomoc.
Była naprawdę ciężka – tak w rozmowie z reporterem KRIS 6 News o Tracy Anderwald powiedziała ciotka dziewczynki, która przybiegła na pomoc – Tylko częściowo mogłam ją podnieść. A Alyson zrobiła to samodzielnie, to cud – dodała.

Kobietę natychmiast przewieziono do szpitala. Tam lekarze orzekli, że gdyby Tracy dłużej przebywała pod powierzchnią wody, prawdopodobnie utonęłaby. Ona jest naszą małą syrenką i moją małą bohaterką – powiedziała po całym zdarzeniu Tracy Anderwald w rozmowie z ABC News.


Czy Alison nie boi się niczego? Niezupełnie. Gdy niezwykłym zdarzeniem zainteresowały się media, dziewczynka bardzo wstydziła się kamer.


Źródło: insideedition.com
Trwa ładowanie komentarzy...