Chłopiec budzi się po transplantacji serca! Musicie zobaczyć to wzruszające nagranie

Fot. Screen z Youtube / [url=https://www.youtube.com/watch?v=jh361zZvOlg]Trevor Sullivan[/url]
Fot. Screen z Youtube / Trevor Sullivan
„Jestem taki szczęśliwy, mogę znów oddychać, mogę mówić, to niesamowite” takimi słowami ponownie wita się ze światem, wybudzony z narkozy po transplantacji serca 15-latek Trevor Sullivan. Film z tego wydarzenia nakręcił jego szczęśliwy ojciec, a obejrzały go już miliony internautów.


Ojciec chłopca, Philip Sullivan opowiedział mediom, że u jego syna w 2015 roku zdiagnozowano kardiomiopatię. Chłopiec nie czuł się dobrze już od ponad roku. W listopadzie przeszedł operację transplantacji serca, ale wzruszającym filmem ojciec postanowił podzielić się ze światem dopiero teraz, kiedy Trevor czuje się już dobrze.
Philip Sullivan
ojciec chłopca

Udostępniliśmy to prywatne nagranie z pobudki Trevora, żeby rozpocząć dyskusję o transplantacji organów. Po tym co przeszliśmy jako rodzina, zmienił się nasz sposób patrzenia na życie. Jesteśmy jedną z wielu, wielu rodzin, które musiały przeżyć to niezwykle trudne wydarzenie, zarówno dla biorcy, jak i dawcy organów. Obecenie, Trevor czuje się bardzo dobrze.

Jak można zobaczyć na filmie, chłopiec choć ledwo przytomny, jest bardzo szczęśliwy z tego, że udało mu się przeżyć. To wzruszające nagranie przypomina nam o wielu istotnych kwestiach, o których w życiowym pośpiechu często zapominamy. Najważniejszym przesłaniem jakie za sobą niesie, jest kwestia wyrażenia zgody na pobranie po śmierci narządów. Mogą one dać komuś drugie życie.
Źródło: mashable.com
Trwa ładowanie komentarzy...