"Bycie mamą to...". Zabawne obrazki, które zrozumieją tylko mamy - musicie je zobaczyć!

rys. Natalia Sabransky, źródło: [url=http://www.supermamy.pl/styl-zycia/6523/Zabawne-obrazki-przedstawiajace-co-to-znaczy-BYC-MAMA.html]supermamy.pl[/url]
rys. Natalia Sabransky, źródło: supermamy.pl
Natalia Sabransky jest mamą 2,5-letniego chłopca. Na swoim Facebookowym profilu postanowiła podzielić się obrazkami ze swojego codziennego życia. W niezwykle zabawny i pełen dystansu sposób, przedstawia to jak zmieniło się jej życie od kiedy zaszła w ciążę. Pod tymi ilustracjami podpisać by się mogła niejedna młoda mama!

Chociaż dla każdej z kobiet bycie mamą oznacza coś innego, to są sytuacje, które można uznać za uniwersalne „przywileje” macierzyństwa. Natalia Sabransky postanowiła ująć je w serii obrazków zaczynającej się od słów: „Bycie mamą to…”
„Ten moment, gdy w Twoim życiu pojawiają się znikąd klocki LEGO” oznacza jedno- nic już nigdy nie będzie takie samo. Bałagan zyska nową definicję, a romantyczne wyjścia z mężem będą udane, ale… zaskakująco krótkie.
Natalia Sabransky, jak każda mama, dobrze zna już wszystkie dziecięce sztuczki. Nie przeszkadza jej to celowo się na niektóre nabierać.
Chociaż dzieci są doprawdy urocze, to czasem najwięcej przyjemności dają nam wtedy, kiedy smacznie... śpią
Można wtedy kraść im całusy! Na tę okazję, Natalia przygotowała dla was specjalną ściągę:
Czy to nie urocze?
Trwa ładowanie komentarzy...