Superniania zaatakowana przez przeciwników szczepień. Co popularna psycholog ma na sumieniu?

Fot. Screen z Facebooka / [url=https://www.facebook.com/DorotaZawadzkaPsycholog/photos/a.155815847831873.40382.155767741170017/920363674710416/?type=3&theater] Dorota Zawadzka [/url]
Fot. Screen z Facebooka / Dorota Zawadzka
Odwieczna wojna antyszczepionkowców i zwolenników szczepień trwa dalej w najlepsze. Wystarczy, że ktokolwiek napiszę w miejscu publicznym cokolwiek na temat szczepień, a już odzywa się cała masa przeciwników, operujących bardzo sugestywnymi komentarzami. Tym razem dostało się Dorocie Zawadzkiej, choć Superniania nie napisała nic szczególnego w ostatnim czasie. Jest po prostu doradcą Rzecznika Praw Dziecka i popiera szczepienie dzieci.

Antyszczepionkowcy w petycji napisanej do premier Beaty Szydło żądają "oczyszczenia polskiej administracji publicznej z osób działających w konflikcie interesów" i podają listę 9 osób do zwolnienia. "Obecna sytuacja wymaga natychmiastowej interwencji, aby skutecznie i trwale zażegnać problem działalności funkcjonariuszy publicznych na rzecz różnego rodzaju biznesów, kosztem praw i majątku obywateli w szczególności w zakresie zdrowia publicznego. Sytuacja taka jest skandaliczna i ma kolosalne znaczenie dla bezpieczeństwa obywateli naszego kraju" – pisze Justyna Socha, przewodnicząca Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP” do Beaty Szydło.
Do każdego z 9 nazwisk dołączono linki, które świadczyć mają o współpracy tych osób z koncernami farmaceutycznymi. Według antyszczepionkowców oznacza to, że opinie tych ekspertów są zmanipulowane. Całą tę sytuację skomentowała na Facebooku sama zainteresowana – Dorota Zawadzka. Doczekała się także komentarza Justyny Sochy.

Dziś dowiedzialam sie, że jestem lobbystką :):)Niesamowite:) Nawet nie przypuszczałam :)"List otwarty", który znalazł...

Posted by Dorota Zawadzka on 11 stycznia 2016
Odsyłamy do profilu Doroty Zawadzkiej na Facebooku, pod komentarzem toczy się naprawdę zacięta dyskusja. Tutaj dostępna jest "Petycja do rządu: STOP lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej".

Źródło: NaTemat
Trwa ładowanie komentarzy...