10 cech, które powinien posiadać każdy facet. Kobiety za takimi szaleją!

Ile kobiet, tyle upodobań – w końcu każda z nas ma odmienny gust. A jednak istnieje pewien zbiór cech które sprawiają, że niektórzy mężczyźni mogą liczyć na większe powodzenie u płci przeciwnej od innych.

Charakter, dobry wygląd, a może zasobność portfela? Na szeroko pojętą atrakcyjność składa się wiele różnych czynników. Co zatem czyni mężczyznę szczególnie pociągającym? Oto najważniejsze cechy superfaceta.

1. Siła – nie, nie chodzi o to, ile kto jest w stanie wycisnąć na klatę. Chodzi o nie poddawanie się w przypadku porażki, radzenie sobie z wszelkimi przeciwnościami, nie popadanie we frustrację z byle powodu. Chociaż… szybkie i sprawne otwarcie za mocno zakręconego słoika też się przyda.

2. Słabość – niekonsekwencja? Skądże! Wszystkie znamy facetów, którzy w życiu nie przyznają się do błędu, nie okażą uczuć, nie spytają o drogę, gdy się zgubią. Od oślego uporu znacznie bardziej atrakcyjna jest umiejętność okazania słabości. Na to paradoksalnie potrafią sobie pozwolić tylko silni mężczyźni.

3. Pewność siebie – nie taka będąca podstawą zarozumialstwa. Chodzi o pewność siebie, która pozwala spokojnie bronić swoich racji, nie wahać się dążyć do osiągnięcia celów. Osobistych i tych wyznaczonych wspólnie z partnerką.

4. Konsekwencja – potulny anioł w domu i ignorujący cię, flirtujący z innymi żartowniś w towarzystwie - każdy zna ten typ. Najlepszy facet to taki, który nie zmienia stosunku do swojej partnerki w zależności od tego, czy akurat są przy nim jego kumple.5. Intelekt – najseksowniejszy organ atrakcyjnego mężczyzny? Oczywiście mózg.


6. Poczucie humoru – związek ze smutasem? Nie, za to podziękujemy.
7. Dystans do siebie – nie chodzi tylko o to, czy facet umie żartować. Chodzi także o to, jak to robi. Za seksistowskie dowcipy podziękujemy. Ale już umiejętność żartowania z samego siebie jest bezcenna.

8. Partnerstwo – on czyta gazetę, a ona sprząta po kolacji (którą sama przygotowała) i układa dzieci do snu? Albo ona zajmuje się prowadzeniem domu a on od czasu do czasu wynosi śmieci? Prawdziwy facet nie pomaga w domu. Prawdziwy facet dzieli się z partnerką obowiązkami po równo.

9. Zaradność – idealny facet nie musi mieć dużo pieniędzy, przecież te zawsze można stracić. O niebo ważniejsza jest umiejętność odnalezienia się w podbramkowej sytuacji. Zawodowej, życiowej, towarzyskiej. Z facetem, który ma takie umiejętności nie zginiemy!

10. Czułość – bo czym byłaby nawet najwyższa sprawność seksualna bez delikatnego dotyku dłoni, pocałunku i czułego spojrzenia?
Trwa ładowanie komentarzy...